Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.14, 16:16   #12
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Askerin, Gülten Kışanak'a Verdiği Tarihi Ayar

@Aristo; barış süreci, açılım-saçılım söylemlerinin ilk kez duyulmasından itibaren karşı çıktığım ve savunduğum bir nokta: Toprağım vatanımdır, tek çatıdır, tek bayraktır.

Bugün ki hükümeti hedef gösterme sebebimin en büyük dayanağı: Verdikleri tavizler, Vatanı satmak, vatana ve şehitlerimize ihanettir.
Daha öncede yazmıştım bu bağlam da; benim kavgam Türk, kürt,laz çerkez v.b değil. Benim davam terör, benim davam kurtuluş savaşında canını dişine takan şehitler, gaziler, benim davam bunca yıldır terör uğruna canını sakınmayan şehitler "Vatan sağ olsun" diyerek tabuta sarılan aileler, "Vatan namustur" diyerek canlarını hiçe sayanlar...

"Türkiye bölünmelidir diyorsun,asla ve kat'a (gerçi çırpınsam ne olur geldiğimiz nokta belli) bundan 10 sene önce sana böyle bir teklif gelse ne düşünürdün?
Kabul edelim ki bölünmesine onay verelim ulusça, "40 milyon nüfuslu bir ulus devlet kurduk" diyelim sonra?
Bir kez çözülmeye başladığında gerisi gelmez mi sanıyorsun?

Lütfen, bu oyuna gelmeyelim empoze edilmek istenen de bu "Ver kurtul":/

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.