Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.14, 01:19   #48
Seval
- Yalnızların Kraliçesi -

Seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 1684
Aldığı Teşekkür: 2148
Rep Derecesi : Seval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Sekercik
Standart Cevap: Türban Ortaöğretime Girdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Siyayi gündemi çok iyi takip ederim. Tüm gelişmelerden haberim olur. Bazı şeyler de aklımızdan çıkıyor haliyle. Zira Türkiye'de gündem borsa gibi.

Bülent Arınç bu açıklamayı yaparken, evirdi,çevirdi, süsledi, püsledi bir cümleyi 3 dakikada anca okuyabildi.

* * *

Şimdi bazı örgütlerden itirazlar olacak, sesler yükselecek. Mahkeme sonuçları beklenecek vs vs. Tabi bir müddet sonra da bu durum yadsınacak, alışacağız..

Derken;

Bazı okullarda karma eğitim yasaklanacak, kızlı erkekli bir arada öğrenim mi olurmuş? "Veliler ayrı olmasını istiyor"denilip pilot bir bölge seçilecek ve bu peyder pey yaygınlaşacak.

Işid e Terörist bir örgüttür diyemeyenlerden ne beklenir ki?

Yetmez ama evetçiler e kapak olsun bunlar.

Ankara ' da bir kaç İmam Hatip Ortaöğretim'inde uygulanmaya başlandığını duydum bu sene.
Lise düzeyindekilerde falan uygulanıyor muydu bilgim yok ama şaşırdım , üzüldüm duyunca.
Erkekler için ayrı , kızlar için ayrı sınıflar oluşturulmuş.
Tenefüslerde birleşiyorlarmış. Yakında okulları da ayırırlar.
12 - 14 yaş aralığında bu çocuklar ailelerindeki erkeklerden/kadınlardan başka erkekle/kadınla münasebet kurmamaya itilecekler.
Ve bu çocuklar karşı cinse(tanımadıkları,bilmedikleri için) daha çok ilgi duymaya başlayacaklar ve ortalık daha da karışacak. O zaman bu halk kendi yollarına getirmeye çalıştıkları çocukları onlara göre daha da yoldan çıkınca ne yapacaklar merak ediyorum.
Ama müstehak bu halka mı demeli Yılmaz Özdil gibi , yoksa öyle köşeden izlemeli mi bilmiyorum.
Seval isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Seval'in Mesajına Teşekkür Etti.