Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.14, 01:33   #22
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Askerin, Gülten Kışanak'a Verdiği Tarihi Ayar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Hala olup bitenleri BOP projesi olarak yorumlaman
bölgeyi okuyamadığın işareti,
O proje çoktan iflas etti haberin olsun
Ulusal kanalı biraz takip etde bilgilerini güncelle
İki sene öncede aynı şeyleri söylüyordun,
Ben "yakında Tayyip, Erbakan hocasını, Kaddafi ve Esad kardeşlerini (!), Fethullah hocasını sattığı gibi IŞİD' i de satacaktır'' dye muhtelif yerlerde söylemiştim... Bak şimdi IŞİD' i de sattı.

Bir insan siyasi histerileri ve para uğruna Apo' dan Işid' e, ABD' den İsrail' e kadar herkesle vamp bir kadın gibi yatağa girerse Hayat boyu onlara gebe kalır...

Hani ''kardeşi'' Kaddafi' ye ABD saldıracakken ''Libya' da NATO' nun ne işi var'' deyip karşı çıkan ama ertesi gün Türkiye üslerinden Libya' yı bombalatmak falan... Anadın? Anamadın! Neyse devam edeyim...

BOP projesi eskisinden çok daha hızlı bir şekilde sürüyor ama Suriye' nin direnişi ve ABD/Tayyip hesaplarını silip süpürmesi nedeniyle biraz karıştı.

Sen hiç ABD' nin BOP projesinden vaz geçtiğini duydun mu? Duymadın! Tayyip açıkça ''ben artık BOP eşbaşkanı değilim'' diye posta koydu mu koymadı!

Ama BOP isminin bile Türkiye' de allerji yarattığı bir süreçte bu adın daha az anılması ABD ve İsrail' in o projeden vaz geçtiği anlamına gelmiyor.

BOP' un hedefi bölgedeki aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 22 İslam ülkesinin sınırlarını ve siyasi rejimlerini değiştirmekti... Kafayı çalıştırırsan bu planları Suriye' nin bozduğunu ve BOP' a Suriye nin çelme taktığını görürsün.

Ama hiç merak etme... BOP sürüyor ve Tayyip BOP' un tasmalı eşbaşkanıdır ve o koruyup kolladığı ve silahlandırdığı IŞİD' e karşı da tavır almak zorunda. Çünkü ABD ile yatağa giren her tükürdüğünü yalamak zorundadır.

Ha BOP, Suriye' de güzel bir çelme yedi ama bölgedeki sınır ve rejimleri değiştirme süreci Türkiye' de hız kazandı. Kim sayesinde? Artık BOP eşbaşkanlığını ABD' nin beyzbol sopası tehtidiyle devam ettiren Tayyip' in Apo ve bölücülüğe verdiği BOP tavizleri sayesinde...

Kafayı kullanmayı bilsen, BOP' un daha az anılmasının o projenin artık bölgede nefret yaratması yüzünden olduğunu anlardın. BOP adı anılmıyor ama ABD ve İsrail BOP hedeflerine doğru emin adımlarla yürüyor.

Varsa eğer daha fazla çalışan bir kafan; bana yumurta, kuş, tavuk, bilmem nerenin arası manileri düzeceğine o kafayı medyanın halka yutturmak için verdiği mesajları çok daha doğru tercüme edip, anlayabilmek üzere kullan.

Unutma, Tayyip ve bölgedeki o satılmış liderler olduğu sürece emperyalizm ve siyonizm hedeflerinden asla vazgeçmez!

Anlaşıldı mı?

Biliyorum anlaşılmadı...

Neyse... Bu memleketin yarısının bi halttan anladığı yok zaten... İşte o yüzden BOP bitti sanacak kadar saftiriksiniz!

BOP İslam coğrafyasını düze düze devam ediyor! Tayyip' e taktıkları tasmayı çeke çeke devam ediyor...