Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.14, 02:09   #51
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 984
Ettiği Teşekkür: 45987
Aldığı Teşekkür: 39557
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türban Ortaöğretime Girdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Ben şahsen hiç şaşırmadım. Eğer okuma oranını artıracaksa iyi bile olabilir. Okuma oranı yükseldikce AKP zihniyeti azalacaktır.
Acı olan bunlar çocuk yaşta. Birileri tahrik olacak diye örtü takmak zorundalar.Iğreniyorum bu ruh hastalarından
Ama İran' da da çocuklar eğitim görüyor... Değişen ne var? Değişiklik negatif maalesef. Orda da okullardan düzene ''eleman'' yetiştiriliyor.

Bizim İmam Hatipler... Yobazlara kadro ve hırsız yetiştirmekten başka ne yaptılar Cumhuriyet tarihi boyunca?

Yani okumak cehaleti alamadığı gibi bu adamların okullarında okumak cehaleti baki kılıyor...