Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.14, 14:40   #24
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Askerin, Gülten Kışanak'a Verdiği Tarihi Ayar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
@Mislina

Her ne kadar bu plan emperyalist ve siyonistlerin planı da olsa, o dediğin tek vatan, tek toprak ve tek bayrak altında ve üzerinde birlikte yaşama iradesi göstermeyen insanları bizle olmaya zorlamanın ne anlamı var? 90 yıldır yani Cumhuriyet kurulalı beri dedelerimizden bize kadar isyanlar, kalkışmalar içinde yaşayıp, kan içinde yüzüyoruz. Ve inan bundan sonrası bugüne kadar olandan çok daha sancılı olacak.

Ben, bizden sonraki nesillerin kendilerine bizden miras kalan 150 milyonluk bir kargaşa, yoksulluk ve sefalet dolu ülkede yaşamalarını kabul edemiyorum.

Hem kene gibi ensemize yapışacaklar; makarnalarını, kömürlerini, okullarını, elektriklerini biz ödeyeceğiz, barajlarını evlerini biz yapacağız hem de 90 yıl olduğu gibi yine ensemizden kanımızı emmeye ve fırsat bulduklarında da dökmeye devam edecekler.

Bir ülke o vatan üzerinde ve o bayrağın altında birlikte yaşama iradesi gösterenlerin vatanı değilse, o vatan zaten bölünmeye mahkumdur ve aslında biz çoktan bölündük.

Biz onlarla artık asla rahat ve huzura kavuşamayız. Bunu adım gibi biliyorum.
Arsenik ve Zeynep gerekeni söylemiş gerçi. Evet hep daha fazlası istenecek Aslında suç onlarında değil onlara o mevkiiyi verende; boy boy fotoğraflar yayınlanıyor tık yok üstüne birde yetki ver. Millet vekillerinin dokunulmazlığını kaldırsınlar görelim.
Bizden sonra ki nesil bu anlamda zaten insanca yaşama lüxslerini kaybetmiş bir nesil. Durmadan geleceklerinde çalarak uçurumun kıyısına kadar itiyoruz:/

Üzüntü içinde katılıyorum:Evet, biz çoktan bölündük " Bir ülke o vatan üzerinde ve o bayrağın altında birlikte yaşama iradesi gösterenlerin vatanı" dır düşüncesini idrak edebilseler zaten sen , ben tartışmaları son bulacak.

Belirlenmiş bir yol haritası bulunuyor ve biz sadece seyirci kalıyoruz.Kendi adıma o kan gölünde boğulmaya razıyım diyorum. Her halükarda bir batağa girdik ve çırpındıkça batıyoruz.

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.