Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.14, 15:19   #25
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Askerin, Gülten Kışanak'a Verdiği Tarihi Ayar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mislina Mesajı göster
Arsenik ve Zeynep gerekeni söylemiş gerçi. Evet hep daha fazlası istenecek Aslında suç onlarında değil onlara o mevkiiyi verende; boy boy fotoğraflar yayınlanıyor tık yok üstüne birde yetki ver. Millet vekillerinin dokunulmazlığını kaldırsınlar görelim.
Bizden sonra ki nesil bu anlamda zaten insanca yaşama lüxslerini kaybetmiş bir nesil. Durmadan geleceklerinde çalarak uçurumun kıyısına kadar itiyoruz:/

Üzüntü içinde katılıyorum:Evet, biz çoktan bölündük " Bir ülke o vatan üzerinde ve o bayrağın altında birlikte yaşama iradesi gösterenlerin vatanı" dır düşüncesini idrak edebilseler zaten sen , ben tartışmaları son bulacak.

Belirlenmiş bir yol haritası bulunuyor ve biz sadece seyirci kalıyoruz.Kendi adıma o kan gölünde boğulmaya razıyım diyorum. Her halükarda bir batağa girdik ve çırpındıkça batıyoruz.
Eski ABD dışişleri bakanı taa yıllar önce Abdullah Gül ile yaptığı stratejik ortaklık anlaşması sürecinde Ortadoğu' da 22 İslam ülkesinin sınır ve siyasi rejimlerini değiştireceklerini açıkça beyan etmişti.

BOP' un böleceği ve rejimini değiştireceği ülkeler arasında Türkiye en başta gelenlerden.

Türkiye' yi de üçe bölecekler. Kürdistan zaten malum. 10 seneye kalmaz bölünecek ve diğer kürt coğrafyasıyla birleştirilerek Bütük Kürdistan kurulacak. Bunun için zaten gerekli zemin büyük oranda oluşturuldu.

Ancak Türkiye' den bir de kendilerine iyi bir müttefik olacak sünni İslam devleti çıkararak hem bölgedeki ABD etkinliğini güçlendirecekler, hem de o sünni devleti tampon bölge olarak kullanacaklar.

Türklerle kürtlerin ayrıştırılması süreci büyük oranda tamamlandı. Şimdi ise bir yanda aleviler ve sünni laikler, diğer yanda İslamik bir cumhutiyete yatkın sünni kesimlerin türkler ve kürtlerin ayrıştırıldığı gibi ayrıştırılması sürecindeyiz.

Emperyalizme, siyonizme ve yeşil işbirlikçilerine ve BOP denen projelerine lanet ediyorum ama bu bölücü ve yeşil pislik ile beraber yaşamanın artık bize hiç bir şey kazandırmayacağını, tersine başımıza büyük bir felaket getireceğine inanıyorum ki, o felaket sürecinin şu anda sadece başındayız.