Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 16:29   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Karma Eğitim Seneye Kaldırılabilir..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Türbanı ortaokula kadar indirdikten sonra bir sonraki adımda okulları ayırmaktı ki görüldüğü üzere onun da geçekleşmesine az kaldı...

Kendimden örnek vereyim.. Orta ve liseyi kız okulunda okudum...(O zamanın en iyi okulu olduğu için ailem oraya verdi ) Okul Kızıltoprak'ta Fenerbahçe futbol takımı antreman sahasının hemen yakınındaydı ve sınıflarımızın o tarafa bakması için çıldıran kızlar vardı...

Futbolcular antraman için geldiğine bütün kızlar camlara üşüşür ıslıklar laf atmalar hava uçuşurdu...(Erkek görünce çıldıran kızlar)

Sınıfta karşı cins olmadığından otokontrol da yok herkes rahat davranırdı...

Uzun lafın kısası Serseri'nin dediklerine aynen katılıyorum... Kız ve erkek öğrenciler birbirinden ayrılmamalı... Üniversite yıllarında ilk kez bir araya geldiklerinde birbirine nasıl davranacağını bilmeyen bir nesil yetişecek...

Demek bu esrarengiz olayda aciklanmis oldu.

Ikisini bir birinde ayiramayan, Karsi Cinsten bir seyle karsilasti.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.