Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 17:15   #12
Mihri Sultan
Uzman Üye

Mihri Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 2172
Aldığı Teşekkür: 6531
Rep Derecesi : Mihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzel
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Karma Eğitim Seneye Kaldırılabilir..

@Subutay eğer okul özel ve islami elden idare ediliyorsa kız erkek diye ayrılmıştır. Okullarda en fazla seviye grupları ayrımı yapılır o da velilerin izni ile..! Sadece ingilizce dersinde kur sistemi yaparsın. Senin dediğin okul muhtemelen meb okulu değil özeldir. Onların dersanesinelerinde bile haremlik selamlık var çünkü..!!

Habere dönünce aslında hiç de şaşırmadım ama kızıyorum işte..! Kıyafet serbestliğini savunurken baş örtüsünün geleceği, sonra da kız erkek ayrılacağı zaten belliydi..! Şimdi sıra pozitif bilimleri kaldırıp fıkıh, kelam ve Kur'an derslerini zorunlu müfredat yapmaya geldi.

Bizler bir şekilde kendimizi kurtardık ama gelecek nesil için Allah yardımcı olsun ve onları bu sistemin kirli düşüncelerinden korusun..

Çocuk olunca söz konusu çok öfkeleniyorum. Ben de böyle ayrı bir deliyim işte