Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 18:19   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Silahlı kuvvetler böyle anlarda gerekli

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Yüksek perdelerden yazıyorsun kardeş, ben Türkiye' de yaşıyorum. Emekli olduğum için her dem gündemi takipteyim...Biraz ukalalık gibi olacak ama çok uzun yıllardan beri de okuyorum... İyi bir araştırmacıyım...

Sanırım Türkçe' yi çok iyi bilmediğinden olsa gerek, cümlelerini kurarken hatalar yapabiliyorsun... Yazdıklarını takip ediyorum... Ve bu takipten çıkardığım sonuç senin her hangi bir ülkenin gizli servis elemanı olman doğrultusunda kuvvetli emareler vehmediyor bana...

Malum olduğu üzere Almanya' da yaşıyorsun... Bazı şeyler Türkiye' de, yani Türk Ceza Yasasında suç olarak belirtiliyor... Belki farkında değilsin ama, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ ve ONUN YÜRÜTMEDEKİ HÜKÜMETİNE SUÇ ADFEDİYORSUN...

Farkındasındır her halde...
SÖYLEDİĞİN ŞEYİ İSPAT EDEBİLECEKMİSİN?

Öyle yüksek perdeden yazmakla olmuyor bu işler...
Türkmeneli diyede bir Interneti arastir bakalim, neler cikiyor!.
10Kamyondan ikisi Türkmenlere giderse, geri kalan 8Kamyon nerede kaldi?.

Icinde neler vardi?.

Katledilen Isid´lilarin ellerinde, nerede yapilan Silahlar elde edildi?.

Internette arastirirken, baska görüslerdende sorular sorabilirsin, cevabi orada duruyor!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla