Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 22:48   #28
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131174
Aldığı Teşekkür: 42580
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Silahlı kuvvetler böyle anlarda gerekli

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Üslubunu düzelt, konuyu da dağıtma...Sana her hal ve şartta cevap veririm bundan emin olabilirsin...

Edebinle tartış... Bilmediğin alanlarda da ahkam kesme...

İddialarına somut delil ver dedim.. Varsa delilin koy ortaya, ama sağın solun dedikodularını ve iddialarını getirme bana...

Korkmakmış...Neyden ve kimden korkacakmışım...

Delilleri kabül etmezsen suc bendemi simdi?.

Senin icin simdi Kuzey Irak´a veya Kuzey Suriyeye gidicegim yok.

Sana isim verdim arastirmiyorsun.

Bugün öglenden sonra Güney Kibrista bulunan 1500 Askeri, 500 idari birliginden Isid´in eline gecirdikleri Petrol kuyularina saldirilarin basladigini söyliyecegim, ama bu haber belki yarin veya Pazartesi anca Türkiye ulasmis olacak, bu seferde, beni Ajan olmakla suclamaya basliyacaksin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla