Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 22:57   #29
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Silahlı kuvvetler böyle anlarda gerekli

Arkadaşım bak...

Tamam anlayabiliyorum, Türkçe ile aran biraz zayıf, bu yüzden anlatımda nakıs kalan, ifadede zorlanılan şeyler olabilir...

Konular üzerinde kendi fikrimi yazıyorum, böyle anlıyorum, böyle inanıyorum, işime böyle geliyor de canımı ye...

Ama öyle ifadeler kullanıyorsun ki, sanki o olayın içindeymişsin, her detayına vakıfmışsın gibi bir izlenim oluşturuyorsun...

Sıkıntı burada...
Birde, fikrine muhalif olanlar olduğunda hemen bir kaba koymasan sevinirim...Yaftalardan uzak durmak her zaman daha iyidir... Malum herkes herkesi gerçek şahıs olarak görmüş değil, tanımış değil, hiç birimiz tanımadığımız birisi hakkında hariçten gazel okuyamayız..

Kaşıyan ifadelerden kaçınırsa insanlar sıkıntı olmaz, konular üzerinden muhabbet ederiz. Fikirler örtüşmediğinde de bir takım yaftalamalardan uzak durmak her zaman iyidir.

Şunu da unutma, her iddia ispata muhtaçtır.

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla