Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 23:13   #30
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Silahlı kuvvetler böyle anlarda gerekli

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Yüksek perdelerden yazıyorsun kardeş, ben Türkiye' de yaşıyorum. Emekli olduğum için her dem gündemi takipteyim...Biraz ukalalık gibi olacak ama çok uzun yıllardan beri de okuyorum... İyi bir araştırmacıyım...

Sanırım Türkçe' yi çok iyi bilmediğinden olsa gerek, cümlelerini kurarken hatalar yapabiliyorsun... Yazdıklarını takip ediyorum... Ve bu takipten çıkardığım sonuç senin her hangi bir ülkenin gizli servis elemanı olman doğrultusunda kuvvetli emareler vehmediyor bana...

Malum olduğu üzere Almanya' da yaşıyorsun... Bazı şeyler Türkiye' de, yani Türk Ceza Yasasında suç olarak belirtiliyor... Belki farkında değilsin ama, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ ve ONUN YÜRÜTMEDEKİ HÜKÜMETİNE SUÇ ADFEDİYORSUN...

Farkındasındır her halde...
SÖYLEDİĞİN ŞEYİ İSPAT EDEBİLECEKMİSİN?

Öyle yüksek perdeden yazmakla olmuyor bu işler...

Çok güzel bir göz dağı doğrusu,
Bu İnsanlıkarayan çok konuşuyordu doğrusu, susturmak gerekiyordu.
Ha sahi, madem ki, forum geneliyle aynı fikirleri veya görüşleri paylaşmıyorsunuz, o zaman siz Forum Gerçek^te ne arıyorsunuz.
Aklıma bir şeyler geliyor ama konduramıyorum. Umarım siz açıklarsınız.

Siz AKP yandaşı olarak, silahların Türkiye'den gittiğine inanmadığınız gibi, İnanlıkarayan da muhalif olduğu için, muhalif gazete ve kişilerin haberlerine dayanarak konuşuyor sanırım.
Üstelik, şüpheli tırların (mahkeme emrine rağmen) hukuk dışı bir şekilde aratılmaması İnsanıkarayan'da şüphelerini haklı çıkarmış olabilir.
“IŞİD, Türkiye’nin gönderdiği silahları kullanıyor”

‘Hükümet, IŞİD’e sivil toplum örgütleri üzerinden silah verdi’

'IŞİD'e giden silahların belgelerini açıklayacağız' - Özgür Gaste

IŞİD’e MKE damgalı mühimmat

Bu haberler gibi bir çok (yerli ve yabancı) kaynak bulabilirsiniz.