Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 23:29   #33
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131251
Aldığı Teşekkür: 42625
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Silahlı kuvvetler böyle anlarda gerekli

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Arkadaşım bak...

Tamam anlayabiliyorum, Türkçe ile aran biraz zayıf, bu yüzden anlatımda nakıs kalan, ifadede zorlanılan şeyler olabilir...

Konular üzerinde kendi fikrimi yazıyorum, böyle anlıyorum, böyle inanıyorum, işime böyle geliyor de canımı ye...

Ama öyle ifadeler kullanıyorsun ki, sanki o olayın içindeymişsin, her detayına vakıfmışsın gibi bir izlenim oluşturuyorsun...

Sıkıntı burada...
Birde, fikrine muhalif olanlar olduğunda hemen bir kaba koymasan sevinirim...Yaftalardan uzak durmak her zaman daha iyidir... Malum herkes herkesi gerçek şahıs olarak görmüş değil, tanımış değil, hiç birimiz tanımadığımız birisi hakkında hariçten gazel okuyamayız..

Kaşıyan ifadelerden kaçınırsa insanlar sıkıntı olmaz, konular üzerinden muhabbet ederiz. Fikirler örtüşmediğinde de bir takım yaftalamalardan uzak durmak her zaman iyidir.

Şunu da unutma, her iddia ispata muhtaçtır.

Haberi verdim degilmi?
Güney Kibristan Yahudistan kurucularinin Birliginden Isid´a Saldirilar basladigini.

Arastir bakalim, Türkiyeye bu haber ne zaman gelecek.

Senin icinde kolay gelsin diye, Türkce sayfalardan alintilar yapip, Okuyupta karsilastirmani saglamaya calisiyorum

Su Son haber ama Türkce sayfalardan degil, burada böyle haberlere daha cabuk ulasabiliyoruz.

Cumhurbaskani osursa bile, aninda kokusu cikmadan üzerine serbestce konusabiliyoruz.

Böylelikle Cuma gününden beri, PKK Unsurlarina Almanyadan Ucagin kalkip Hava topundan tut, Zirhli araclari bile delebilecek Silahlarin verildigini söylemistim.

Bunlarin Alman Subaylari tarafindan ögrenim gördügünü, Türkiye Suriye Sinirinda bulunan BND tarafindan desteklendigini aciklamistim.

Halbuki bu Türkiye Suriye sinirinda bulunan BND, sadece Suriyenin icini 600Kilometre dinlemiyor, istersen söyle bir haritaya bak bakalim, Kahraman Marastan, Adanadan, Ankaraya kac kilometre?.

Bunlarin sadece Suriye amaclimi, oralara geldigini zannediyorsun?.

Amac Bilgi toplama olunca, burada bulundugum yerde engel tanimiyoruz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla