Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.14, 23:43   #36
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131174
Aldığı Teşekkür: 42580
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Silahlı kuvvetler böyle anlarda gerekli

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Çok güzel bir göz dağı doğrusu,
Bu İnsanlıkarayan çok konuşuyordu doğrusu, susturmak gerekiyordu.
Ha sahi, madem ki, forum geneliyle aynı fikirleri veya görüşleri paylaşmıyorsunuz, o zaman siz Forum Gerçek^te ne arıyorsunuz.
Aklıma bir şeyler geliyor ama konduramıyorum. Umarım siz açıklarsınız.

Siz AKP yandaşı olarak, silahların Türkiye'den gittiğine inanmadığınız gibi, İnanlıkarayan da muhalif olduğu için, muhalif gazete ve kişilerin haberlerine dayanarak konuşuyor sanırım.
Üstelik, şüpheli tırların (mahkeme emrine rağmen) hukuk dışı bir şekilde aratılmaması İnsanıkarayan'da şüphelerini haklı çıkarmış olabilir.
“IŞİD, Türkiye’nin gönderdiği silahları kullanıyor”

‘Hükümet, IŞİD’e sivil toplum örgütleri üzerinden silah verdi’

'IŞİD'e giden silahların belgelerini açıklayacağız' - Özgür Gaste

IŞİD’e MKE damgalı mühimmat

Bu haberler gibi bir çok (yerli ve yabancı) kaynak bulabilirsiniz.

Susturmaya hiiic calismasin, emegi bosa gider!.

1974´te Almanyaya geldigimde, 9 Yasindaydim.
Naziler susturamadi, Frankfurtta iki tane su Motorsikletli kulüp vardi, onlardan Bornhaim kulübünden gelen Eleman susturamadi!.

90´li senelerinden beri Almanyada Örgütlenen PKK, Friedberg´den gelip, olay yaratmiya calistilar, susmadim.

Istanbulda, Hapisten cikan, Esrarcilarin babasi buralara geldi, Köpeklerinin önünde Arabamla kacirdim, Susturamadi.

Bundan sonrada susacagimi hic zannetmiyorum.

Bosu bosuna, hic zahmet etmesin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla