Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.14, 00:48   #15
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kobane - Hüseyin Aygün

Hüseyin Aygün isimli şahsi bir de mehmetçiğin evinde taziyede görseydik iyiydi. Ayrıca Chp'nin bu insanı hâlâ bünyesinde barındırmasını anlayabilmiş değilim.

Senin pkk ve doğuda ki halk için söylemlerini biliyorum, o yüzden üstünde durmaya gerek bile görmüyorum. Sen sadece sapla samanı karıştırıyorsun. Onu ayırdığın zaman hoş geldin gerçeklere diyeceğiz sana.

Adam öldürmenin şekli değiştiği için mi pkk ışid kadar barbar olamıyor? Birisi kafa kesiyor diğeri kurşun sıkıyor. (Üstelik pkk benim ülke güvenliğimi sağlayan askere kurşun sıkıyor, gece yarısı sinsice saldırıyor. Üzgünüm ama pkknın bu yaptıklarını mazur gösterecek binlerce sudan sebeple kimseyi onların mazlumluğuna inandıramazsın.) Birisi sözde islamcı ya da ne olduğu belli değil, diğerinin ne olduğu da belli değil. Dinsizin hakkından imansız gelir, yine söylüyorum yokedene kadar yesinler birbirlerini.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.