Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.14, 16:05   #5
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72248
Aldığı Teşekkür: 66396
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Öğrencilere Dövme ve Piercing Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mihri Sultan Mesajı göster
Dövme anlık karala yapılan ve sildirmesi telafisi zor olan bir şey.. Ben bu kararı 18 yaşından sonra almış üzerine döne döne de düşünmüştüm.

Şimdi o çocuklar ergen taze yani çok gençler ne baskıya gelir ne boğmaya..! Bu çocukların kulağına kar suyu bir kez kaçtı inadına inadına gidip yaptıran olacaktır.

Yani eğitim bakanlığının, işte eğitimden sorumlu insanların ya da hükümetin derdi bu olmasın. Gereken uyarı ve kılık kıyafet kontrolü zaten oluyor. Herkes kendi işine bakarsa yol alınır öteki türlü ayaklarına dolanır.

Şimdiki gençlik çok farklı senin akım dediğine onlar kara diyor ve haklı olmasalar bile sadece inatlarından diretiyorlar üstelik...

Bir eğitimci olarak sen bunları daha iyi gözlemliyorsundur...