Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.14, 15:24   #4
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yeni Nesil Yazarlar

Miraç Çağrı Aktaş, 01.12.1995 tarihinde, Antalya'nın Manavgat ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çocukluğunun bir kısmını, Denizli de, bir kısmını Erzurum'da, bir diğer kısmını Antalya'da, diğer kalanını da Manavgat'ta geçirmiştir.

Ailesel problemlerden dolayı ara ara şehirlerle ilgili kopukluklar yaşayan Miraç Çağrı Aktaş, en son Manavgat'ta hayatını sürdürme kararı almıştır.

İlk orta öğretim sürecini Manavgat Çağlayan İlk Öğretim Okulun da tamamlayan Miraç Çağrı Aktaş,İlk Okulda da ufak tefek karalamalarıyla dikkat çekmekteydi. Ama bunu pek ön plana atmıyordu. Lise hayatına Çolaklı Fethi Yılmaz Sezer Anadolu Otelcilik Meslek Lisesinde geçiş yapan Miraç, lise 1.sınıfta sınıf tekrarıyla lise hayatına 1 yıl geriden devam etti ve burada lise hayatını noktaladı.Arkadaşları tarafından lise hayatında okulda yazdığı kompozisyon yarışmalarında aldığı üst üste başarılı performansıyla da dikkat çeken Miraç,kitabının çıkacağının sinyalini buradan veriyordu aslında.Hiç bir zaman kitap çıkarma taraftarı değildi.

Ama böyle olması gerekiyor dedi ve ilk kitabı olan "Bana Seni seviyorum Deme Sev" kitabını çıkardı. Hem yazarak, hem de kendi ayakları üzerinde durarak otelde çalışan Miraç, insanlar tarafından, tüm bu olan biten her şeye rağmen, çevresi tarafından nasıl bu kadar güçlü olup, ayakta kalabildiği merak konusuydu. Miraç Çağrı Aktaş'ın çevresinde ki tüm insanlar şimdi ise Miraç'tan ikinci bir kitabın çıkmasını temenni ediyorlar.

Web Sitesi

Erkeksin sen, alttan almayı bileceksin. Kız sana trip attığında öküz gibi alınmayacaksın ya da sende bir yandan trip atmayacaksın. İlgileneceksin o kızla. Kimseye trip atmayan, gelip sana atıyorsa, değerini bileceksin.
Ufak hatalarını gözden geleceksin, bazı şeylerden vazgeçeceksin.
Etrafında kız varsa, sadece ona odaklanacaksın. Unutma, o kızı sevince değil, diğerlerinden farklı olduğunu hissettirirsen mutlu olur. Yalan söylemeyceksin, eğer bir kızın güvenini sarsarsan, öl. Bir daha imkansız sana güvenmesi. O güvenini namusun gibi koruyacaksın. Sen erkeksin, açık giydirmeyip, açık giyene bakmayacaksın.

Kızsın sen, hayatında biri yokmuş gibi gezmeyeceksin ortalıkta. Açık saçık giysileri giymeyi seçmeyeceksin. Erkeğini elinde tutmayı bileceksin. Sende yalan söylemeyeceksin. Çünkü güven meselesi cinsiyet ayırt etmiyor biliyorsun.
Kuzenmiş, kardeşmiş, kankaymış geçeceksin o ayakları. Erkek kıskançtır çünkü, kadında bulunan kıskançlık hormonundan daha fazla kıskançlık hormonu salgılar erkek.
Erkek, giyme diyorsa giymeyeceksin. Sen nasıl, gitme dediğinde erkek gitmiyorsa, sende o elbiseyi giymeyeceksin. Ha, eğer gitme dediğinde erkek gidiyorsa,
saçının rengini değiştirebilirsin..

Yeni nesil yazarlarımızın başarılarının devamını dileriz...

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla