Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.14, 15:36   #35
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Öğrencilere Dövme ve Piercing Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Teras Mesajı göster
Mevcut başlığın sahibi ve sonrasında altına ilk yorumları yazanlar zaten taşıyacakları şeyleri taşımışlar gündeme. Sapla saman karışmışken birbirine, samanlığın içinde iğne aramak değil benim ki. Sâdece fikir/yorum kervanının içinde fikrimi beyan etmek. Onca hır gürün arasında benim bu fikirlerim size nasıl battı onu masaya yatırabiliriz tabi.

Kapıya gelince; Yukarıda bahsettiğim gibi kapı çaldığım falan yok. Profilinizde ''Uzman'' gözüküyorsunuz. Bana hiç öyle gelmedi
Oysa, bana çok uzmanmışsınız gibi geldiniz.
Ama ben ilericilik konusunda UZMANLIĞI savunuyorken, Siz GERİCİLİK KONUSUNDA UZMANSINIZ (sanırım)
Bu NEDENLE BENİM uzmanlığım size ters gelmiş olabilir.