Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.14, 18:07   #53
Najwa Mert
Tam Üye

Najwa Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 34
Ettiği Teşekkür: 681
Aldığı Teşekkür: 1825
Rep Derecesi : Najwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Öğrencilere Dövme ve Piercing Yasağı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Lise yıllarım aklıma geldi birden.

Tabi o zamanlar tam anlamıyla bir çete elemanı olduğum için çok disiplinsiz bir öğrenciydim. Gerçi derslerim buna rağmen orta şekerdi.

Kaşımda bir piercing ve küpeyle okula gittiğim zamanlar oldu.(Son sınıfta) Dövmemde vardı ama omuzumun arka kısmında kalıyordu o yüzden gözükmüyordu.

Bir öğretmen vardı bayan biraz disipline düşkün insandı beni ve diğer çete arkadaşlarımı sevmezdi. Bize bir kere böyle geldiğimizi görünce cezaya kaldırmış sınıfta bizi rezil etmişti. (Hemde ne rezil etmek sabah etekle okula gelmemizi istemişti tabi gelmedik)

Gerçi bu rezil olmamızdan sonra küpemi çıkardım ama piercing ile okula gidip gelmeye devam ettim. (Son sınıfın yaz sezonuna doğru piercing olayını yaptırmıştım sonraki zamanlarda müdüre kadar papaz oldum ama piercing sonuçta.. çat diye çıkarılamaz öyle gittim geldim okula)

Gerçi intikamımızı unutmamıştık. O bayanın başka okula giden çocuğunu biliyorduk o çocuğu usulünce tehdit ettik hırpaladık biraz. Sonra olay ortaya çıkınca bundan bir disiplin cezası aldığımızı hatırlıyorum ama o cezadan sonrada o bayan bizimle uğraşmadı. Öyle okulu bitirdik işte.

Dibine not: Dövmem o günlerden geriye kalan tek anı sol omuzumun arka kısmında kalan bir pentagram dövmesi.. Halen taşırım kalıcı dövmedir. Sildirmeyi düşünmüyorum.
Deli fişek ne marifetler varmış sende ben seni sakin biri diye düşünürdüm ama yanılmışım içinde deli fişek kanı akıyor . Aslında serserilik iyide iyi taraftaysan iyi