Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.14, 21:38   #201
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5418
Ettiği Teşekkür: 97377
Aldığı Teşekkür: 135792
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İnsan Görmediği Birini Sevebilir mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mihri Sultan Mesajı göster
@Canan ben bu görmeden sevgiyi hoşlanmak ve aşk anlamında yorumladım. Bu hissiyatla bakınca sanal yakınlık sağlıklı değil.. Aldatmaca..

ama fikir olarak yakınlık, düşünce olarak beğeni ya da gönül gözüyle sempatiye evet haklısın..

Mesela bu forumda bile benim hiç görmeden saygı duyduğum takdir ettiğim çok fazla üye var. Bugün gel toplanalım deseler valla ne yalan söyleyeyim giderim

Siz de bu değer verdiğim üyeler listesinde ilklerdesiniz
Mihri Sultan, görmeden ben hiç aşık olmadım. Benim aşık olma zamanımda, internetle alakam yoktu. Zaten, sanalda doğan aşk veya sevgi ile olan evliliklerin kalıcı olacağına inanmayanlardanım. (istisnalar olabılır elbet) Başka türlü sevgiden ve yakınlıktan bahsettim diyelim.

Sevdim de nefret te ettim

Alıntı:
Siz de bu değer verdiğim üyeler listesinde ilklerdesiniz
Teşekkür ederim

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.