Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 00:36   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131152
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hükümet Kaybetti!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PotansiyeL Mesajı göster
Şu kadarını diyorum . Oyunu öyle bir hazırlamışlar ki devleti yıktıracak kadar bir güç var ellerinde ve bunu başarırlarsa işte o zaman bu darbeyi Türkiye bir daha kaldıramaz . Ben vatanımı seviyorum ve siz siz olun vatanı yok etmekten vazgeçin siz diyorsunuz ki bu devleti hainlerden alalım ? Eğer hain olsalar nasıl en üst mevkilere gelinebilir bana bunun cevabını verin ? Böyle bir güç kimde var ? İsrail Amerika veya Almanya hangi ülke ? Siz devleti indirmeye çalışacağınıza ilk önce Türkiyeyi yok etmek için her yolu denemişler siz bu oyunu yiyorsunuz . Siz söylemeden cevabımı vereyim . Atatürkümü de seviyorum devletimide vatanımı da hain kimse elbet ortaya çıkar her yada geç eğer vatanınızı seviyorsanız bu oyuna düşmeyin tek dileğim bu eğer gerçekten siz hain değilsiniz ... !
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PotansiyeL Mesajı göster
Onada bir cevap hazır sandıkları değiştirdiler cevabı gelir . Gazete manşetleri sadece bir oyundan ibaret gazete istediğini yazar . Sonra videodan ses kayıtlarına kadar içlerine girerler . Kafamında içinde kemiren soru da bu nasıl bunu montajmıdır ne karın ağrısıysa nasıl başarıyorlar ? Gerçekten hain kimse yüzünü göstersin sinsi oyunlardan vazgeçsin . Şimdi güzel bir ornek vereyim madem hain en üst mevki o zaman niye hain olarak kendini göstersin ? Kurdistan ve pkk ile anlaşmalar yapılsın ? Yine askerli darbeler olarak hükümet indirildi yine bunu yapabilirler ? Yok bu işte bir iş var . Yakında çıkar kokusu ...

Su Türk programlari degistigi icin, zaman zaman Bilgisayarin önünü terk etmeye mecbur kaliyorum, onun icin Cevap vermem gecikebiliyor.

Tabiki geldigimde, bütün Paylasimlari gözden gecirdigim icin, birazda sasirmis durumdayim, iyiki alingan degilim yani.

Neyse su Okuyup isaretledigim yerlere biraz aciklik getirilmesi lazim degilmi?.

Nede olsa, bayagi bir anlasmazlikliga yol acabilir.

Simdi Cümle Zengiligim yeterli gelmesede, Ekran görüntülerim, bayagi zenginlesti, yeni organize etmeye basladigimdan sonra, (Daha evvelsine Format atmistim) Aradigimi daha cabuk bulup, cevap olarak yetistirebiliyorum.

Acaba hangisinden basliyayim simdi?.

Bir zamanlarin Bütün serveti!.

Sonrada gemilerinle harekete gecti?.

Hadi Yahudilere silah tasimasi, Yemegine kadar götürmesi yeniden baska bir Macerada, Bu gemiler nereden, Hangi Parayla alindi?.

Paylasimindan Oy hirsizligindan baslayip, Hükümeti devirmeye kadar bahsettinde, acaba su Resimleri degerlendirdikten sonra, Hangi hükümetten bahsettigini aciklayabilirmisin?.

Sadece Resimler DESTAN yaziyor!.

Kusura bakmayin yeniden az yazmis olsam bile, elimde olan resimlerle Destan yazmaya calismis görüntüsü ortaya koydum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti