Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 00:41   #27
Seval
- Yalnızların Kraliçesi -

Seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 1684
Aldığı Teşekkür: 2148
Rep Derecesi : Seval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Sekercik
Standart Cevap: Erdoğan "İphone"a Eleştiri Yağdırdı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Ben malum şahısa ilk kez katılmak zorundayım.

İphone gibi bir markada "Telefon" olmaz. "Marka" olur. Ve İphone daha çok, masanın üstüne konulmak, toplu taşıma araçlarında çıkarılıp göstere göstere konuşmak için vardır. İphone bir tür sosyal statü aracı haline gelmiştir.

Açıkça söylüyorum darılmaca gücenmece yok. Bu telefonu alan net maldır bu kadar basit. Çünkü o telefonu aldığında yapacağın şeyler bellidir. Twit,face, instagram başka? kamera mı? hiçbirşey gerçek bir foto makinesinin yada kameranın yerini tutamaz.

Bu telefonu aldırtacak bir özgün teknoloji daha yok.

İnternet? cep tabletleri var, İphone'lardan donanımları daha güçlü ayrıca daha özgür yazılım kullanıyorlar(android)

İos?? son yaşanan ünlüler kervanından sonra o kadar güvenilir olduğunu sanmıyorum.

Yani kısacası İphone tüketim çılgınlığının bir aynası.

Yok illa akılıı telefon alacağım diyorsanız marka fanboyluğu yapmadan söylüyorum. Android işletim sistemli telefonlardan vazgeçmeyin. İphone'un yaptığının kat be katı ama fiyat olarak ucuz, performans olarak kendisinden daha üstün olan çok güzel cihazlar piyasada mevcut.
Elbette farklı türden telefonlar mevcut birbirine benzer özellikte.
Ama benim bildiğim kadarıyla iphone dışında hiçbir telefon markası ''telefonu sen bozdun ama olsun '' deyip sorgusuz sualsiz ikincisini ki hatta üçüncüsünü vermiyor.
Özelliklerininin yanı sıra bence bu bile tercih edilmesi için öncelikli bir neden.
Tabi görüşünüze saygı duyuyorum. Ama darılma gücenme olduğundan değil o ''mal'' oraya hiç yakışmamış. Sizin tercih öncelikleriniz başkadır bir başkasının ki daha başkadır ve kimseye bu yüzden böyle sıfatlar yakıştırmanız hoş değil.

Seval isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Seval'in Mesajına Teşekkür Etti.