Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 01:19   #205
Seval
- Yalnızların Kraliçesi -

Seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 1684
Aldığı Teşekkür: 2148
Rep Derecesi : Seval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Sekercik
Standart Cevap: İnsan Görmediği Birini Sevebilir mi?

Sevemez diyorum ben. Sevgi özel bir duygu biraz zaman alır.
Evet görmeden konuşabilir , dertleşebilir , ona hayranlık duymaya başlayabilir , kendine yakıştırmaya başlayabilir. O ilk kıvılcımları hissetmeye başlayabilir.
Ama hiçbir insan körü körüne görmeden bu duygularla o insana karşı aklındaki bütün sorulara cevap bulamaz.
Görmek demek sadece fiziksel anlamda aklındaki , hayalindeki şekle uyup uymaması değil ama gözler birbirine değdiğinde geçen o akım sevgi için şart bence.

Ama şimdi mantığımı kenara koyup 7 yıl öncesi kendi yaşadığımı düşündüğümde emin olamıyorum.
6 ay böyle biriyle normal bir arkadaşlık sürdürdüm. Akabinde 2 ay dalgayla gerçek arasında anlayamadığım bir ilişki başlangıcı yaşadım. Farkında olmadan ona güvenmeye başladığımı ve o günkü hislerimin bir hoşlantıdan çok daha kuvvetli olduğunu hatırlar gibiyim.
Akabinde onu gördüğüm ilk günden bu yana hiç kopmadı sevgi bağlarımız.
Şimdi olabilir mi olamaz mı siz cevaplayın isterseniz ben pek bilemedim
Seval isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Seval'in Mesajına Teşekkür Etti.