Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 10:01   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Erdoğan Buyurdu Zorunlu Matematik- Fizik- Kimya Neden Tartışılmıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ayzıt Mesajı göster
Dinin gerektirdiklerinden bahsederken götürdüğü durumlardan da bahsediyor.

O değil de.kimyanin K sini anlamam. Çünkü verilen eğitim öğretmen ile de alakali.
Zorunluluk ya da zorunlu olmamak değil; Öğretmenin öğrencilere verdiği der ve öğrencinin öğretmeni sevmesiyle alakali.

Matematik kimya fizik zorunlu olsa ne olacak olmasa ne olacak.
Din dersinde ki öğretmen gibi ilgi gösterebiliyor mu ki?
Hayir!

Biraz da bu açıdan bakin.
Vallahi simdi sunu desifre edebilmis degilim.

Götürdügü dedigin, Sülalesinle birgünde tasiyamadigi kasalarimi kast etmistin?.

Kimyaya bende tam isinamamistim, Matematik ve Fizik ama tam begendigim konular oldugu icin, Indüstrie Meslek Lisesinde devamli Referat tutmustum.

Simdi Din Tüccarligina soyunan Sahis, "zamaninda" Hirsizlik Babadan Ogula gecer demisti.

Acaba Bilal´in Kasalari Sifirlama amaci ondanmi geliyor?.

Cok Dindarmislar yaniiii.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.