Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 10:56   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131161
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Erdoğan Buyurdu Zorunlu Matematik- Fizik- Kimya Neden Tartışılmıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ayzıt Mesajı göster
Hayır yani din konusun da cumhurbaşkanını neden örnek göstermek zorundasın ki?
İnsanoğluyuz, hata yapabiliriz değil mi?
İnsani duyguların yoğunluğu hakkında da bilgi sahibiyiz, biz insanız onun da insan olduğunu biliyoruz.

Benim ısınmama durumum öğretmenlerimle ilgili idi. Bu yüzden fen bölümüne gitmedim. Belki de bu yüzden TM yi okuyup, matematiği hala sevip kimya ve fiziği sevmemem.

Pişmanlık vardır biliyor musun? Bir de vicdan.
Ben burada tüccarlık falan yapıldığını görmüyorum. Özellikle bu konuda.
Hatta öyle ki konu dışında örneklerle cümleleri de süslemek gerekmiyor.

Burada ki konu verilen derslerle ilgilidir. Din dersi, kimya dersi, Fizik dersi.

Bana dönüp hırsızlığı ya da din tüccarlığından bahsedeceksen bu konuya son yazışım olur. Çünkü konu "Zorunlu ders". Hırsızlığı kim yapmış, kaç kilo götürmüş ne götürmüş değil.

Bu arada götürüyü hemen paraya yormak da ayrı bir bakış açışı.
Himmmm

O zaman Baska acidan buna dayanayim.

Simdi Matematik veya Fizik Dersi görmekle, Matematkci veya Fizikci herkes olamiyor´ki.

Ama birisi Marka amacli, hep ayni Essegi güderse, Ata binemedigini zaten biliyoruz, hic olmazsa ondan biraz Namus beklenilir degilmi?.

Kendi Acgözlügünü her anda Fitratlara baglayandan, Din önerisi almak, Böylelikle Sifirlanmis Kasalar gibi, Sifirlanmis Emniyetler yüzünden olan kazalari, Yazgidir diye Rafa cikarmak, ********ligin Daniskasi benim icin.

Cesitli Insaat islemleri yaptigim icin, Emniyetin ney oldugunu bilmekteyim.

Önlenebilecek Kazalar, sadece Aptalliktir.

Bu acidan bu duruma bakarsak, Fitratlarinda olanlarida gözden gecirdikten sonra, Potansiyalinin nereye gittigi acik nolarak gözükür.

Ve böyleliklede, Marka olarak tanitip, "Discover the potential", neye dayandigi ortada!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.