Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 11:25   #13
Ayzıt
¤ Sevginin Aşk'ı ¤

Ayzıt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 911
Aldığı Teşekkür: 5577
Rep Derecesi : Ayzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Erdoğan Buyurdu Zorunlu Matematik- Fizik- Kimya Neden Tartışılmıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Himmmm

O zaman Baska acidan buna dayanayim.

Simdi Matematik veya Fizik Dersi görmekle, Matematkci veya Fizikci herkes olamiyor´ki.

Ama birisi Marka amacli, hep ayni Essegi güderse, Ata binemedigini zaten biliyoruz, hic olmazsa ondan biraz Namus beklenilir degilmi?.

Kendi Acgözlügünü her anda Fitratlara baglayandan, Din önerisi almak, Böylelikle Sifirlanmis Kasalar gibi, Sifirlanmis Emniyetler yüzünden olan kazalari, Yazgidir diye Rafa cikarmak, ********ligin Daniskasi benim icin.

Cesitli Insaat islemleri yaptigim icin, Emniyetin ney oldugunu bilmekteyim.

Önlenebilecek Kazalar, sadece Aptalliktir.

Bu acidan bu duruma bakarsak, Fitratlarinda olanlarida gözden gecirdikten sonra, Potansiyalinin nereye gittigi acik nolarak gözükür.

Ve böyleliklede, Marka olarak tanitip, "Discover the potential", neye dayandigi ortada!.

Neden olaya direk siyaset gözüyle bakıyorsun hala anlamış değilim.
Ya da benim sözlerimin hepsini bu yöne çekmekle devam ediyorsun?

Bana Türkiye de bu zamana kadar zorunlu olan kimya, fizik derslerini gösterebilir misin?
Yani bundan kaç yıl önce zorunlu ders olarak biz güzel yazı dersini görüyorduk. El yazısını yani. Şimdi ilkokula giden çocuklara el yazısı ile okuma yazma öğretiyorlar.

Yalnız farkında mısın bilmiyorum ama din öğretmeni Erdoğan değil, bunun üniversitesine giden bu yolda eğitim almış öğretmendir.
Şimdi sen o öğretmenleri de kötülüyorsun?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Sevgili Ayzıt, yazdıkların şaşırttı beni. Senin ya da bazılarının bu dersleri sevip sevmemesi zırnık kadar önemli değil inan. Çünkü bu derslere tüm insanlığın ihtiyacı var. Hasta olduğunda doktora gidiyor, ilaç alıyorsun ya. İşte onları sağlayan biyoloji, kimya. Cebinde son model taşıdığın cep telefonu var ya, ya da klavyesinden parmaklarını, ekranından gözlerini ayırmadığın ekran. Matematik olmasaydı bunlar da olmazdı. İnsanlığın gelişimine dair ne varsa bu dersler sayesinde. Akıl bilimle bir araya geldiğinde anlamlanıyor. Velev ki; işine hiç yaramadı. Geleceğini bu dersler üzerine inşa etmedin. Farkında değilsin ama, mantıklı düşünmeyi bu derslere borçlusun. Yüzlerce satır yazılabilir. Ancak aklı olan herkesin önünde ceket iliklediği bilimin gerekliliği konusunu uzatmak, abesle iştigal etmektir. Sevgiyle kal...

Kimyanın, fiziğin ya da matematiğin kötü olduğunu; gereksiz olduğunu hiç bir yazımda göremezsin Cadıı. Bunların öğrenilmemesi gerektiğini savunan biri hiç değilim. Zaten ilk yorumumu okursan ki okumadığını anlıyorum yazdıklarında beni kimyadan ya da diğer fizik derslerinden soğutan kişinin öğretmenim olduğunu ancak matematik öğretmenini sevdiğim için matematiği çok iyi yaptığımı söyledim.

Bilimin önemsiz olduğundan da bahsetmedim.
Sanırım insanlıkarayanın alıntılarından başka türlü yorum yaptığımı düşündün.

Zaten insanların hepsi bu şekilde, düşüncelerini beğendiği kişiler neyi eleştiriyorsa aynı şeyi devam ettirirler. Hiç bakmazlar bu kişi ne yazmış, ne demek istemiş.

Her neyse.

Sen de sevgiyle kal.

Madem aşk cemresidir gönlün,
Gönlüme biraz bahar, biraz sen katarak...
Kahraman Tazeoğlu
Ayzıt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Ayzıt'in Mesajına Teşekkür Etti.