Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 11:36   #14
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Erdoğan Buyurdu Zorunlu Matematik- Fizik- Kimya Neden Tartışılmıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ayzıt Mesajı göster
Kimyanın, fiziğin ya da matematiğin kötü olduğunu; gereksiz olduğunu hiç bir yazımda göremezsin Cadıı. Bunların öğrenilmemesi gerektiğini savunan biri hiç değilim. Zaten ilk yorumumu okursan ki okumadığını anlıyorum yazdıklarında beni kimyadan ya da diğer fizik derslerinden soğutan kişinin öğretmenim olduğunu ancak matematik öğretmenini sevdiğim için matematiği çok iyi yaptığımı söyledim.

Bilimin önemsiz olduğundan da bahsetmedim.
Sanırım insanlıkarayanın alıntılarından başka türlü yorum yaptığımı düşündün.

Zaten insanların hepsi bu şekilde, düşüncelerini beğendiği kişiler neyi eleştiriyorsa aynı şeyi devam ettirirler. Hiç bakmazlar bu kişi ne yazmış, ne demek istemiş.

Her neyse.

Sen de sevgiyle kal.
Koyulttuğum bölümlere istinaden...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ayzıt Mesajı göster
Dinin gerektirdiklerinden bahsederken götürdüğü durumlardan da bahsediyor.

O değil de.kimyanin K sini anlamam. Çünkü verilen eğitim öğretmen ile de alakali.
Zorunluluk ya da zorunlu olmamak değil; Öğretmenin öğrencilere verdiği der ve öğrencinin öğretmeni sevmesiyle alakali.

Matematik kimya fizik zorunlu olsa ne olacak olmasa ne olacak.
Din dersinde ki öğretmen gibi ilgi gösterebiliyor mu ki?
Hayir!

Biraz da bu açıdan bakin.

Üstteki koyulttuğum bölüm sana cevap yazdırttı bana. Ayrıca gerçekten şaşırttığını tekrar itiraf etmeliyim. Yazılanları dikkatlice okur, öyle yazarım. Binlerce yazım vardır forumda. Ne içerik olarak, ne de biçimsel açıdan (yazım kurallarından bahsediyorum ) tek yanlış göremez hiç kimse. Ahanda bu kadar eminim kendimden Sevgiler...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.