Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 11:56   #59
Neria
Benden Öte Benden Ziyade

Neria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 89
Aldığı Teşekkür: 1366
Rep Derecesi : Neria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmedeNeria muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Fikirci
Standart Cevap: Öğrencilere Dövme ve Piercing Yasağı!

Öncelikle sağlık yönünden düşünülecek olursa dövmelerin yaptırıldığı ortamların çoğu enfeksiyon yuvası ve bir çok hastalığa gebe
Temiz ortamların olduğu mekanlar da fazlasıyla yüksek ücretlidir zaten o yaştaki çocukların ailesi boyle bir duruma izin vermez
Piercing ile ılgılı de şunu düşünmek lazım
En basiti kulak deldiriyoruz iltihap oluyor ki piercing ciddi iltihaplanma sorunu yaşanan bir uygulama hatta bundan dolayı geçmişte ölenler bile olmuştur
Eğer niyet gerçekten sağlıksal boyut ise katılıyorum bu karara fakat sağlık kılıfı altında dayatma yapılmaya çalışılıyorsa ben de herkesin dilediği gibi yaşamasından yanayım
Şunu da belirteyim ki; o yaşlarda özenilen bu tarz şeyler ileride ciddi pişmanlıklara yol açıyor ve bunlardan kurtulmak ta hem yorucu hem hor hem de maliyetli
Kendimden biliyorum...
2 Üyemiz Neria'in Mesajına Teşekkür Etti.