Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 12:04   #32
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32338
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Erdoğan "İphone"a Eleştiri Yağdırdı.

@Subutay

Elbette telefonun kullanabilene ama tam anlamıyla ihtiyacıyla kullanabilene zaten sözüm yok. Ama sende bende biliyoruz bu telefonu alanların yapacağı şeyler twit face instagram üçgeni.. başka birşey yok. Hadi tam kullanmak istiyorsun e önceki modelindede aynı şeyleri yapabilirsin.

Apple müşteri dostu bir firmada değil üstelik, hayır bunu @Düş Meleği arkadaşın dediği garanti koşullarındaki dostluğundan anlayamazsınız. Bunu işte şu İphone 6'dan anlayabilirsiniz. Adamlar inç'i yükseltip içindeki herşeyi hemen hemen aynı braıkıp bunu yeni modelmiş gibi piyasaya sürmesi net müşteriyi aldatmaktır. Ha diğerleri müşteri dostumu? hayır onlarda değil. Ama diğer markalar İphone gibi tüketicisini doğrudan aldatacak modeller çıkarmıyorlar.

Android ve İos arasındaki farklılıklar tartışılır. Birinin artısı öbürünün eksisi olabilir. Ona bakarsak Andoid'de mesela Multitask çok kolay, oysa İos'da bu durum ram belleğinin az olmasından dolayı zorlaşıyor. Birde son zamanlarda çıkan müthiş bir güvenlik sorunu var İos'ta ünlüler bile artık bu saatten sonra android fanboyluğu bile yapabilirler

Ha ben demiyorum İos kullanmayın Andoid yehuu felan anlamayın öyle. Hiçbir cihaz hiçbir işletim sistemi kusursuz değildir. Kendilerine göre artıları eksileri vardır. Sen o ürünü alarak onun artılarıyla eksileriyle aldığını kabul etmiş oluyorsun. Öyle olmasaydı her firma bir-iki sayfa kadar olan, okumadığımız kullanıcı sözleşmesini yazmak zorunda kalmazlardı. Tüketiciysen bilinçli tüketici olacaksın. Ne aldığını bileceksin benim tepkim buna. Bunun arkasına zevkler ve renkler sloganı ile savunulması çok aptalca. Ha sanane benim paramla ne aldığım diyorsa bunu okuyanlar onlarada evet tamam banane eyvallah der geçer giderim. Ama bu aklımda belirlediğim "Mal" profilini geçersiz saymaz.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti