Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.14, 21:25   #16
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Osmanlıda Genç Kızlar Yaşlı Gözükmek İçin Sırtlarına Yastık Koyarlar

@ala'turka

Benim delirdiğim nokta mesajın içeriği yok yastık koyarlarmış yok şunu yaparlarmış ben bunun kadına indirgenmesinden rahatsızım

Ayrıca yazdığım mesajı neye bağladınız anlamış değilim?:/ Ben o mesajımda 90'lardaki durumdan bahsettim ve gayet yerindeydi ne taciz vardı nede bişey.. Saçma buluyorsunuz belkide ama o mesajımda haklılık payı var.

Bu ülkede kadın göğsü çok normal birşey olsa ve bu ülkenin erkekleri kadın göğsü görmeye doysa ne taciz olurdu ne bişey.. ciddi diyorum kadın göğsü görmek toplumdaki seviyeyi düşürmez tam tersi yükseltir... Düşünün böyle bir profile sahip olduğumuzu.. kezbanlar kamiller azalarak biterdi. Ortada kadın dikkat çekmezdi... Bir iki söze tav olan erkekler olmazdı. Boşanmalar artmazdı. Mutlu evlilikler olurdu. (Nerden nereye bağladın can demi)

Herkesin kapalı olduğunu düşünün cinsel baskının en üst düzeyde olduğunu düşünün. Taciz tecavüz gırla gider.. önünüde alamazsınız ki zaten bu ülkedede o var yani..

Ha kapanmak isteyen gene kapanırdı.. o ayrı.. ben bir kadına zorla açıl yada zorla kapan diyemem. Ama kapanırsada o kadın için üzülürüm için için. Çünkü kadınlığını yaşayamıyor..

Uzun lafın kısası herşey şu sözde toplanıyor. "Sevişebilen toplumlar gelişir" nokta.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.