Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.14, 10:17   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Cesaretin Var mı? | Tokmak

Ülkemizin bir başbakanı var ama millet bunu pek hissetmiyor! Neden?

Çünkü her olayda Tayyip Erdoğan ön plana çıkıyor, her önemli görüşmede o boy gösteriyor, her yerde o konuşuyor, IŞİD’le savaşa girme konusunda bile o kararveriyor!

Peki, Başbakan Ahmet Davutoğlu nerede?

Başbakan “Rüyalarımda Gazali ve Hegel ile tartışırdım.” diyor.

İmam Gazali, 1058 ile 1111 yılları arasında yaşayan bir İslam bilgini, Friedrich Hegel ise 1770 ile 1831 yılları arasında yaşayan idealist bir Alman filozofudur.

Başbakan Davutoğlu, rüyalarında bu ünlü alimlerle tartıştığını 19 Mayıs Üniversitesi’nin Akademik Yılı açılış töreninde söylüyor.

İlginç bir konuşma…

Yani Başbakan rüyalarında yaşıyor, tartışıyor, sonuçlara varıyor. Bravo!

Onun yerine dünya işleriyle Tayyip Erdoğan meşgul oluyor ve “Ey dünya, IŞİD gibi bir terör örgütü çıkınca ayaklanıyorsun da PKK terör örgütüne karşı neden ayaklanmıyorsun?” diye Batı ülkelerine posta koyuyor.

Sayın Başbakan rüyalarında İmam Gazali ve Hegel ile felsefe konuşacağına, gerçek dünyaya dönüp Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ülkenin meselelerini tartışsa ve ona “Benim yetki alanıma tecavüz etme.

Herkes kendi işini yapsın!” dese daha iyi olmaz mı?

Tabii, bunu diyebilir mi, bilemiyorum!

Cesaret meselesi!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla