Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.14, 12:17   #30
Ayzıt
¤ Sevginin Aşk'ı ¤

Ayzıt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 911
Aldığı Teşekkür: 5577
Rep Derecesi : Ayzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Erdoğan Buyurdu Zorunlu Matematik- Fizik- Kimya Neden Tartışılmıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Sen nerden biliyorsun aleviligin din olmadigini? Sanami iman ediyorlarda kabul etmiyorsun.
Yahova sahitleride islami din kabul etmiyor. Simdi söyle, islam dinmi degilmi?

İşte bu yüzden bir çok din, din kelimesinden ibaret ya.
Din ne demek, inanç değil mi?
Bence alevilik bir inanç değildir.

Bu yüzden benim fikirlerimi sana kanıtlamak zorunda da değilim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Benim öyle din dersi öğretmenlerim oldu ki. Bir tanesi babasının zoruyla gelmiş isterseniz inanmayın demişti. Hele bir tanesi herkesin burnundan getirirdi, öyle ukala öyle burnu havada. Şu ana kadar hiçbiri de derse ilgi gösteren insanlar değildi. -Sadece bir tanesi göstermişti. O da edebiyat öğretmeniydi, geçici gelmişti.

Yani demek istediğim, bak bana kötüleri gelmiş sana iyileri denk gelmiş din dersinde. Nasıl bana sevdirmek, öğretmek için takla atan fizikçi denk geldiyse, sana da kötüleri denk gelmiş.

Bu kıstas üzerinden böyle bir değerlendirme yapmak yanlış. Öğretmenlerin dersi sevdirmeme konusundan ben de bir nebze şikayetçiyim ama bunları özellikle şu ders diye ayırmak olmaz.

O halde, fizik kimya zorunlu yapalım herkes o dersi sevsin

İnsanların zorla sevdiği bir ders olur, zorunluluk ya

Malum zorunluluk diyince herkes sevdiği dersi millete aşılamayı seviyor

Sizde onu zorunluluk olarak kabul edin gitsin

Madem aşk cemresidir gönlün,
Gönlüme biraz bahar, biraz sen katarak...
Kahraman Tazeoğlu
Ayzıt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ayzıt'in Mesajına Teşekkür Etti