Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.10.14, 21:13   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32405
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kobane İçin Sokağa Döküldüler..

Bana göre ortada bişey yok. Gayet medenice bir protesto yapabilirler haklarıdır.

Lakin çıkma sebebine bakınca daha gezi için darbeci diyen selocan'ın(!) bugün kobane için sokağa dökülenlere gezi ile birleştirdik açıklamaları güldürücü geliyor. Twitterdan ordan burdan bakıyorum. Herkes gezi ile ilişkilendiriyor bu olayları oysa hiç alakası yok. Gezi iki aptal politikacının dudaklarından çıkan kelimelerle başlamadı.

Ha o politikacıların sözüne kanmayıp bağımsızca insanca protesto yapmak isteyenlerde vardır onları tenzih ederim.

Türkiye bu durumlarda bir kriz masası kurmaktan bile aciz.. Aha birşeyde birşey yok iki bağırma çağırmaya biber gazı copla müdahale edersen haklıysan bile haksız duruma düşersin. ki ben devlet bu durumda haklıdır demiyorum yazın yediğin hurmalar kışın gelir tırmalar sözü vardır aha aynen buna uyuyor. Sen sessiz kalır terörizme destek verirsen üstüne böyle tepkilerde işitirsin. Ama huzurumuzu bozuyorlar( diyemezsin.

Gelen tepkileri sineye çekeceksin.. olması gereken bu. ama olmuyor tabi

Dibine Not - Kobane'de yaşanan insanlık dramına en son sahip çıkacaklar HDP-BDP zihniyetidir bunuda söyleyeyim.^^ Akan kandan nemalanıp akıllarınca sempati kazanmaya çalışıyorlar. (Ve maalesef başarıyorlar da)

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.