Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.14, 00:15   #24
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Merhabalar (Asi_lurtz)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Vallahi su Formalite icabi bende anca, Gercek isminle Hitap etmeye basliyacagim.

Su Asi_lurtz´mu Furtz´mu karistiririm yoksa.

Simdi Furtz´un Türkce cevirimini bile yapmiyacagim.

Vallahi GEL, en Kisa zamanda su Ismini degistirelim.

Site Kapanikmi duruyor?.

Su EN´lerin konusunda, EN fazla Online olan diye bir degerlendirme olsa, EN fazla Online olarak sadece bir isim cikar.

Daha dogrusu Firenleniyoruz bile.

Konuya gelirsek, hangi konuda oldugunu biliyorsun degilmi?.

Ilk olarak Bursadan geldigini söylemis olmasan, baska konuda Ucagi kacirdigini anlattiginda, acaba hangi ülkeden giriyor diye meraklanmistim.

Söyle birde Konuya baktigimda Sadece Bursadan geldigini görebildim.

Ama yeniden olmadi, söyle Aninla Saninla kendini tanitsana yahu.

Ne is yaparsin?

Hangi Sirketin Ucagini kacirdin?

Hatirladigimca, Saatbasi ucak seferleri var Memleketimizde.

2006´dan sonrada Ögrendigim, Istanbul-Asya tarafindada Ucak Havaalani olmasi.

O yüzden az daha Direk Dishatlara gidip, Frankfurt üzerinden yeniden Türkiyeye giris yapicaktim, az kalmisti.

Nerede kalmistik?.

Hosgeldin Anil.
Çetin-İNSANLIKARAYAN ya da ismini nasıl kullanıyorsan önemli değil. Çünkü ben ve burada ki diğer arkadaşlar senin dürüst, duygusal, yardımsever bir insan olduğunu biliyoruz. En son kaybolduğunda arkadaşlar olarak nasıl telaşa kapıldığımızı, üzüldüğümüzü bilemezsin.

Bizim teşkilattan da seninle ilgili henüz bilgi gelmedi. Sen olduğun gibi aramızda kal. Biz seni her şeklinle seviyoruz.