Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.14, 02:36   #25
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177619
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Merhabalar (Asi_lurtz)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asi_lurtz Mesajı göster
Olurmu yahu biz eskiden sabahlardık bile forum sitelerinde ama bu sitede hoşuma giden bir noktasa üye sayısının kalabalık ve forum konularının dolu olması beni bu siteye çeken başlık ise fatsalı halil ibrahimin öylüsü oldu müziğini severdim ama hikayesini bilmezdim burada öğrenmiş oldum
E benim de sabahladığım olmuştur. Tabi senelik izinlerde, yarın iş kaygısı olmadığı zamanlarda. Malum, herkesin işi gücü var.

Burada üye çok gibi görünse de, sitedeki konuların düzen ve genişliği ile kıyaslandığında çok az. Az konu olsun, öz olsun mantığındayız, bu yoldan da kimse döndüremez. Hit, şu bu umurumazda bile değil aslında.

Binlerce site var. Binbirinci site olmak pek mattah birşey değil.

Kimse kıymet bilmese de, biz kendi kıymetimizi biliyoruz

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.