Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.14, 03:01   #16
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32318
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kobane İçin Sokağa Döküldüler..

Yapılan büst yakmalar bayrak indirmeler benim gözümde birer provakatif eylemdir.

Bunu protestocular arasında olan kürt faşistleride yapmış olabilir, devletin elemanlarıda yapmış olabilir. (Kusura bakmayın Efkan Ala Ve Hakan Fidan gibi iki ismin önemlı yerlerde olduğu bu devirde ben herşeyi beklerim. Neden yaparlar? Batıya bu eylemleri haksız göstermek için)

Yarın ki çıkacak manşetleri bile tahmin edebiliyorum. Hepsi yanlı ve hepsi tarafsız olmayacak. Şimdiden 9 ölü olduğu söyleniliyor. Bu hiç iyi birşey değil.

Bu eylem yada protesto herneyse insancıl sınırlar içersinde kalsaydı kimse müdahale etmeseydi belki bu kadar su kaldırmazdı. Ama kıvılcım çakıldı bir kere artık dahada kötüye gitmesinden endişeleniyorum ben.

Neyse sonuçta o eylemlerde senin benim gibi normal tepkisini gösteren insanlarda var. Böyle kürtçü insanlarda var hatırlarsanız aynı şeyler gezidede olmuştu. Bu olaya milliyetçilik gözünden bakan arkadaşlar çok tehlikeli sularda kulaç atıyorsunuz. Bu konuyu okuyan emperyalistler en çok sizin yazdıklarınızdan ümitleniyor...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.