Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.14, 03:24   #18
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kobane İçin Sokağa Döküldüler..

akp lilerin allah bir dese inanmayacak durumdayım, benim gibi de çok insan vardır. Hee, bu benim kabahatim değil, akp nin demokratik olmayan uygulamaları nedeniyledir.

Cuma namazlarını kaçırmayan insanların, akp geldi geleli Cuma namazlarına gitmediğini de birebir kendi ağızlarından işitiyorum.

* * *

Bu konu ile ilgili insan ne diyeceğini şaşırıyor, at izi, it izine karışmış durumda..

Mağdurların yanında oluruz, mazlum ile birlikte oluruz. Bu tamam. İnsani duygulardır. Yahu esnafın dükkanının camını çerçevesini kırmak, otomobilleri yakmak, cansız büstleri kırmak da neyin nesi?

Elbette tüm bu olan bitenin tek sorumlusu var. O da hüküm eden, yani Türkiye'yi yöneten hükümettir.

Ülkenin içine ettiler. Yahu bize ne Irak'tan, Suriye'den. Esad'dan ne istiyorsunuz?

Seçimle gelen seçimle gider diyen rte nin aldığı oy, yüzde 52, Esad'ın aldığı oy, yüzde 85..

Bir insan bu kadar çelişki içinde olabilir mi?

Dün dediğini, bir gün sonra inkar eden, tersini söyleyen kişileri inanan, gönül verenin de aklına şaşarım..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.