Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.14, 23:02   #38
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131239
Aldığı Teşekkür: 42619
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kobane İçin Sokağa Döküldüler..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Deniz68 Ben doğrularımdan eminim. Aynısını gezide sen yapmadın mı ? Esnafın malına canına zarar verenlerle, kamu mallarını yakıp yıkanlarla gerile gerile övünmedin mi direniş diye ? Bunlar aynı kişiler işte ! daha dün omuz omuzaydın. Sen aç gözlerini.

Tam senin istediğin ortam işte, sen neye şikayetleniyorsun ?
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Uyutan kimse yok uyuyan sensin. Off hikaye anlatma bana senin yandaş medyanın günlük haber başlıklarını buraya yazarak.

Benim tartışmaya falan girdiğim yok gereksiz yere yazımı alıntı yapıp beni çeken sen degil misin ? Mobil giriyom çok yogunum. Benle uğraşma.

Duyduguma göre, cok yorgunmussun, gel surayada, güzel bi Hamurluyayim seni.

Kemiklerini Numaralamana lüzum yok, sonuc garanti simdikisinden iyi olur.

Gezi ile Kobaniyi bir birine bagladin ya, kos hemen Tayyip sana su Yahudistamdan aldigi tablodan bir Madalya taksin.

Hatirlarsan sadece MADALYAYI giri verdi (Belkide)

Tablodan haber yok!.

Neyse geleyin ilk önce su Gezide Molov atan ITLERE degilmi?.

Kameralara O kadar iyi gösteris yaptilar´ki, omuzunda Telsizi, Belinde Tabancasi bile gözüküyordu degilmi?.

Cübbelilerin Kislasinin Meydaninda, üc tane Su atan dururken, ayni alanda´da iki tane ITfaiye Arabasi dururken, ne güzel yandi su Toma degilmi?

Kameralar uzaktan güzelcene cekebildi, Kamera Görüntüleri Bozuk cikmasin diye, Gaz Bombalari bile atilmamisti!.

Sadece bir Toma orada yeterliydi, Yanan Tomaya su sikmis olsa Ates sönerdi degilmi?.

Halbuki baska Tomayada lüzum yoktu!.

Bu Tomalar öyle icat edilmistirki, kendi kendisini bile söndürebilirdi!.

Molotovlar atilirken, Telsizle bir birilerine sayiyorlardi adeta, üstüne degilde, önlerine atsinlar diye.

Kameraya verilecek Pozlari bozuluyordu, fazla yakina attiklarinda.

Innanmazsan, Bütün resimlere bak, benim gözümden kacmadi olaylar!.

Su Tabloya bak bakalim O Koltuga oturdugunda Ilk Hamlesi neymis!.

Halbuki bu Resimle dagin daha eteklerindesin, birileri bu Eteklerin dibinde, basini bile kaldirmis.

23Nisan ve 1Mayistan sonra Ermeni Aktörleride oyuna alindi!.

Türkiye Sinirlari icinde bir birimizi yerken, Sirtimita hangi Hancerin girecegini tahmin edebilirsin simdi.

Birazcikta sen düsün, hep önüne koy deme!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.