Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.14, 02:37   #48
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kobane İçin Sokağa Döküldüler..

Tatlı su humanisti diye beni kastettiğinize eminim @MooN

Sonradan gelen düzenleme - (@MooN benim için kastetmemiş o mesajı.. neyse anladım )
---

Bundan sonrası genel.. Yani gözleri körleşen dünün IŞID'ine ama onlar kafa kesiyor(( hükümet yardım yapıyor terörist besliyoruz deyip şimdide heheheh kürtleri kesiyorlar heheh aferim hepsine kafasında yaşayanlara sesleniyorum.

Kin gütmek nefret etmek sonrasında ise bütünlükten yana olduğunu söylemek kendi içinizde oldukça çelişen birşey e kardeşim madem nefret ediyorsun e neden nefret ettiklerinle bir arada olmayı seçiyorsun? Hadi nefret et tamam. IŞID'e destek vermek nasıl bir kafa yapısıdır? ne tür manyaklıktır aklım almıyor twitter'a bakıyorum yok arkadaş insanlık bitmiş. Adamlar ülkene gelse senin kellenden top oynayacak, kızına karınıa tecavüz edip pazarda mal gibi satacak haberin yok.. Yeminle böyle düşünenler gidin bir aynaya elinizi yüzünüzü yıkayın kardeşim. "Ne yapıyorum lan ben?" deyin bi yav..

Tamam bu olaylara sessiz kalma tepkini göster vay babam iki büst yaktılar bayrak indirdiler diye koskoca yorganı yakmak da e yani yaptığın şey kötü. Herşeyin bir yobazı var onlarında yobazları bu. Tıpkı seninde yobazın olduğu gibi benimde onunda ötekininde. Çürükler bitmez ki. Aynı şey gezidede yaşandığında sen tepki gösteriyordun göstermiyormuydun? Akp'liler bunlar camide seks yaptılar otobüs yaktılar türbanlı bacıma işedileerr dediğinde sen "Ama öyle değil molotof atanlar bizden değildi otobüs yakanlarda. Camide seks türbanlı bacı ne diyo len bunlar" diyordun. Şimdi ne değişti?

Evet pkk yanlıları çok. Ama pkk yanlıları çok olduğu kadar insanlığını hatırlayıp usulünce kobanedeki drama tepki gösteren insanlarda çok ve bu insanlar senin benim yarın selam sabah vereceğimiz insanlar. Ve eminim bu insanlardan alacağın bir selam bir güleryüz gününün iyiye başlamasına sebebde oluyordur. Biraz düşün.

--

Akp zihniyetindeki arkadaşlara birşey demiyorum. Daha dün ne olduğunu unutan elemanlara ben ne desem boş. Al işte geziyle bir tutanlar var. Yahu yakında geziyi mumla arar olacaksınız.. Kirletemezsiniz o ruhu siz.

Yalnız politikanızı tebrik ederim kırk yıl düşünsem bir araya gelemeyeceğiniz ulusalcılarla bir olmayı başardınız dezanformasyonlarınıza aferim. helal süper devam.

---

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti