Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.14, 06:09   #49
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kobane İçin Sokağa Döküldüler..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Gezi ruhu ilham oldu alçaklara, yakıp yıkıyorlar,
Ama Türk Devleti papuç bırakmaz çapulculara
Hakkından gelecektir, bundan eminim,
Dün olduğu gibi,
bu günde milletimiz devletinin, güvenlik güçlerimin yanında
Allahın izniyle bu devlete zarar verrmeyecekler
Bu işin üstesindende geleceğiz,
Ben böyle inanıyorum
Bak Gezi derken arsızca onun arkasına ''alçaklar'' diye ekleme yapma, külahları kötü değişiriz.

Başka paylaşım alanlarında ne rezil yazılar yazdığını ama burda daha yumuşak olduğunu çok yakından biliyorum ve bunu bildiğimi sen de adın gibi biliyorsun. Sen vazifeli ve birçok paylaşım alanında nabza göre tavır koyan bir AKtrol ve bir vazifelisin! Başka alanlarda ezdik/hazmedeceksiniz vs. vs. gibi rezilce ve alçakça saçmalıklar yazıp, burda Gezi Parkı için ve doğa için mücadele eden insanları ''alçaklar'' olarak niteleyemezsin bay vazifeli!

Ayrıca ülkesini ve ülkesinin doğasını savunan insanlara ''alçaklar'' derken onların Anayasal hakkı olan kendilerini ifade etme özgürlüğünü en barışçı yollarla kullandıklarını ve zalim iktidar tarafından tek taş atmadıkları halde tomalarla, gazlarla, kurşunlarla karşı karşıya kaldıklarını en iyi sen biliyorsun.

Sen, barışçı bir eylem koyup, polise ve güvenlik güçlerine karşı tek bir fiili direnişte bulunmayan insanlara ''alçaklar'' diye hitap etme hakkına sahip değilsin. Haksız yere onca pis suyun, gazın ve kurşunun muhatabı olan insanlar elbette bu haksızlığa ve şiddete karşı da direneceklerdi ve zalimlere karşı direnmek kimseyi alçak yapmaz!

Ama sen o insanlara ''alçaklar'' dersen bana da sana ''utanmaz rezil; AKtrol ve vazifeli'' deme hakkını verirsin.

Sen kişilik, eğitim ve birikimlerin ile normal şartlarda asla gelemeyeceğin yerlere ve kazanamayacağın maaşlara sahip olabilir ve AKtrol de olabilirsin ama bu sana kimseye ''alçaklar'' deme hakkı vermez; bir sürü alanda AKP yalakalığı yapan AKtrol bey.

Eğer başkalarına ''alçaklar'' deyip de kendin onurlu isen başka alanlarda AKPli olmayanlara yazdıklarını burda da yaz...

Bize ''alçaklar'' diyen sen rezil ve sefilsin... Bizi alçak yaptıysan sen bizden bin kere daha alçaksın!