Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.14, 02:00   #9
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32321
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Polis Kaçtı Halk Göstericileri geri püskürttü GaziAntep TÜRK hakimi

Daha bunlar bişey değil. Bunlar gelip geçici şeyler gerçi mühim olan bundan ne çıkarılacağı?(umarım)

Devlet diye vergi verdiğimiz güç bile diyarbakırda uyuttuğu hizbullah köpeklerini saldı sokağa siz ne diyorsunuz..

Neye inanacağımı ben bile şaşırdım kim doğru kim yalan söylüyor hiç bilmiyorum. Kimse gerçeği konuşmuyor..

Kobane fırsatını kaçırmayacaktı Türkiye, El altından destek yada gizli askeri birlikler gönderip IŞID'i ordan def edecekti. Belki bugün bu durumda olmazdı.

Yapacak bişey yok artık.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.