Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.14, 17:22   #6
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2013
Konular: 389
Mesajlar: 3,967
Ettiği Teşekkür: 14738
Aldığı Teşekkür: 15636
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Öfkemden...

Biraz kaba sözler kusura bakmayın bu köpek sürüsü .Analarıylan bil yatar, ERKEK i kutsallaştırmak amaçları Kadın'da köpekleştirmek,,..Ömer Sözüdoğru

O HAAA YUH!!!
DÜNYA DA KADINLA,
AHİRETTE HURİ İLE BOZMUŞLAR AHLAKSIZ ADİLER!
İŞTE DETAYLAR
... Selefi Şeyh Nasır el Ömer, daha önce yayınladığı fetvasında Şia ve Alevi kızların esir alınarak cihatçı gruplar arasında adil bir şekilde paylaşılması fetvasını vermişti!! Şimdi de Suriyeli teröristlerin cihat nikahı adı altında kendi kız kardeşleri ve mahremleri ile nikah kıyarak evlenebilecekleri fetvasını verdi!
Selefi şeyh Nasır el Ömer, Şia karşıtı yayınlar yapan "Visal" kanalında yaptığı açıklamada, "Silahlı mücahitler, namahrem mücahit (!) kadınlar bulamıyorlarsa, o zaman kendi mahremleri (anneleri, kız kardeşleri, kızları, teyzeleri, halaları…) ile evlilik akdi kıysınlar!" dedi.
Nasır el Ömer, şu ifadeleri kullandı:
"Yorgunluk bilmeyen mücahitlerin küfür karşıtı ve Suriye - İran (!) zulüm rejimlerine karşı savaştıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.
Bazıları, Suriye'deki kardeş mücahitlerin hizmetine yönelik yayınlanan fetvaları eleştirmekte ve tepki göstermektedirler. Ancak kadınların ve çocuklara yönelik cinayetlerden bahsetmiyorlar!"
Selefi Şeyhi Nasır el Ömer, daha önce de yayınladığı fetvasında "Şia ve Alevi kızlarının esir alınarak cihatçı gruplar arasında adil bir şekilde paylaşılması" fetvasını vermişti.
Şeyh Nasır el Ömer'in Şialar Hakkındaki Fetvasının Detayları
"İlk olarak bilmemiz gerekir ki; Şiaların, İslam hükümeti çatısı altında bir cihat hareketiyle kökleri kurutulamaz. Şialar, İslam hükümeti kurulduktan sonra iki yol ayrımındadırlar: Ya İslam'ı kabul edecekler! Ya da başları kesilecektir. Eğer mezheplerinde kalmaya ısrar ederlerse, o zaman onlara şu şekilde davranılmalıdır:
1. Tüm Şiaların başlarını, koyun başı keser gibi kesin. Öyle ki başlarının kanları ta ayaklarına kadar her yeri alsın. Bu manzara ne kadar da nefis bir manzaradır. Şia cesetlerinin kanla dolu denizde yüzdüğünü gördüğünde, Rafızilere ait kan dalgalarının sesleri kulaklarını okşar ve cenazeleri gözlerini vecde getirir.
2. Şia kızlarını esir alarak cihatçı gruplar arasında adil bir şekilde taksim ediniz.
3. Şia çocuklarına, sahih (vahabi, selefi, taassupçu Sünnilerin) İslam talimatlarını öğretin. Tevhit ve inançları onlara aşılayın. Onlara İslami fetihlerde kullanmak için askeri eğitim verin.
4. Şiaların şirkle karışık ibadet yerlerini (cami, mescit, medrese, hüseyniye) ve zerihlerini (Peygamber ve Ehlibeytinin kabirlerini) ortadan kaldırarak yerle bir edin.
5. Onların evlerini denetleyin ve şirkle karışık kitaplarını yok edin.
6. Aşura gününde kutlama şenlikleri düzenleyin ve Şiaları şenliklere katılmaları için zorlayın.
7. Onları çocuklarına: Muaviye, Yezit, Ayşe, Hafsa… vb. gibi isimleri koymaları için zorlayarak mecbur edin.
(ABNA.İR)
__________________
Bağımsızlıktan yoksun bir ulus,Uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.


MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.