Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.14, 21:41   #23
Mislina
Süper Üye
Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 458
Ettiği Teşekkür: 4166
Aldığı Teşekkür: 9717
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Polis Kaçtı, Halk Göstericileri Geri Püskürttü

Işık bir yanıyor bir sönüyor...

Bursa ve Yalova'da yaşananları da göz önüne getirdiğimde umut yeşeriyor yeşermesine de acaba ölenlere de biçilen rol bu mu diye sormaktan alamıyorum kendi mi.

Cliff Durden, bir çok kişinin bi haber olduğu o kadar çok kıyım var ki bu dünyada. Neden tüm dünya tepkisini göstermedi?
Daha mı az insandılar?
Herkes kadar yaşama hakları yok muydu?
Evet, birini desteklemiyorum diye bir ötekini desteklemek zorunda değilim ve niyetimde yok zaten. Fakat nefsi müdafaa diye bir olgu var unutmayalım lütfen

Moon'un "Eğer yine böyle bir saldırı olursa Milletimiz yine kendisini korur.Bu onun en doğal hakkıdır.Ama gönül ister ki kimsenin canı yanmasın.Fakat canı yanması gerekenler var ise yanar... Bu da belirli bir noktadan sonra kaçınılmaz olur." haksız denebilir mi? (Kesinlikle denemez)

SerseriGezgin, bu yara bandı değil bana göre, bu yaraya tuz basma olayı.

Aristo; Suratlarına çarpmasına çarpalım da seninde söylediğin gibi birer politika. Kim anlar?

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.