Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.14, 00:35   #16
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45977
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Ben cennet annelerin ayaklari altinda sözünün ayet oldugunu söylemedim.

Senin o bahsettigin insanlar ayetlerden cok hadis diye uydurduklarina inanirlar.

Ayetlerin mealindede anlasamazlar.Mesala birisi bas örtüsü var der digeri yok der.
Onlarin üzerinden dini tartismamiza bencede gerek yok.

Bazen öyle seyler yaziyorsunki din hakkinda cevap yazma mecburiyeti hissediyorum.

Sabrimi zorladi bu cümle..Nasil böyle bir seye inanir insan..devamini getiremicem. Iyi aksamlar
Tamamdır; sağol.

Yanlız o sabrını zorlayan cümle yukarıda da dediğim gibi Kuran' da var. Hatta ganimetin (esir edilen kızlar ve kadınlar dahil) 1/5' inde Peygamber hakkı da var.

Neyse... Hassas bir konu; ben de hassasiyetini göz önünde bulundurarak cevap veririm.

Sağlıcakla...