Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.14, 01:01   #26
Cliff Durden
... Cliff 'Em All...

Cliff Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 1103
Aldığı Teşekkür: 6486
Rep Derecesi : Cliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Polis Kaçtı, Halk Göstericileri Geri Püskürttü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MooN Mesajı göster
Hadi ya farketmiş olmam mı gerek?
Ben senin bugüne kadar Türkmenler için veya hocalı katliamı için
Çıkıp konuştuğunu görmedim konuşmadın demiyorum görmedim diyorum
Ki bu benim hatam değil senindir
Buna tepkini gösterebiliyorsan onada gösterebiliyor olman lazımdı

Ama ne zaman terör örgütleri ile ilgili birşey olsa
Halk kendini savunsa sen ve seninle aynı familyadakiler çıkıyorsunuz ortaya
Yav he he.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mislina Mesajı göster
Işık bir yanıyor bir sönüyor...

Bursa ve Yalova'da yaşananları da göz önüne getirdiğimde umut yeşeriyor yeşermesine de acaba ölenlere de biçilen rol bu mu diye sormaktan alamıyorum kendi mi.

Cliff Durden, bir çok kişinin bi haber olduğu o kadar çok kıyım var ki bu dünyada. Neden tüm dünya tepkisini göstermedi?
Daha mı az insandılar?
Herkes kadar yaşama hakları yok muydu?
Evet, birini desteklemiyorum diye bir ötekini desteklemek zorunda değilim ve niyetimde yok zaten. Fakat nefsi müdafaa diye bir olgu var unutmayalım lütfen

Moon'un "Eğer yine böyle bir saldırı olursa Milletimiz yine kendisini korur.Bu onun en doğal hakkıdır.Ama gönül ister ki kimsenin canı yanmasın.Fakat canı yanması gerekenler var ise yanar... Bu da belirli bir noktadan sonra kaçınılmaz olur." haksız denebilir mi? (Kesinlikle denemez)

SerseriGezgin, bu yara bandı değil bana göre, bu yaraya tuz basma olayı.

Aristo; Suratlarına çarpmasına çarpalım da seninde söylediğin gibi birer politika. Kim anlar?
Mislina benim ismimin geçtiği yer sadece bana ait galiba.. Dediğin doğru, dünya katliamlardan işine gelene susar işine gelene susmaz.. Ama yorumlarımı bizzat ben yaptım ve ben katliamlar arası tercih yapmam.

''Abi şimdi bir adamın yengesi var ona yürüyor, yenge de çocuğa yürüyor, amca teyzeye yürüyor...''

Ana fikir açık, basit ve doğruydu. En sonunda Cem Yılmaz ve diğerlerinin öğrendiği şeyi öğrendim;

Bahçevan aşçıya, aşçı evin büyük oğluna, büyük oğul yengeye, sonra hep beraber uşağa

Kurt Sutter bazılarının neyine la, bu imza yeter. He bu suç değildir inşallah.
Cliff Durden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Cliff Durden'in Mesajına Teşekkür Etti.