Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.14, 23:22   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39628
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Yaşam Koridoru Açılsın"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Insanlikarayan

O zaman bu ülke topraklarına IŞID adımını attığında muhalefet etmeyeceksin. Buna söz verebilirmisin?

Esad dediğiniz piyon Kobane denilen tanrının unuttuğu bölgeyi umursamıyor.

Herşey bittiğinde sen ordaki halkla başbaşa kalacaksın. O zaman ne olacak? Taş ve sopalarlamı birbirimizi öldüreceğiz?

---

Halen anlaşılmıyor durumun ne kadar ciddi olduğu..

Milliyetçiliğinizi, insanlığınızın önüne geçirmeyin arkadaşlar. Yoksa ideolojilerinizin karanlığında boğulursunuz ve kimse size yardım etmez.
Esad kimin piyonu oluyor? Esad' ın bir sözünü hatırlatayım yeri gelmişken: Tayyip' e lafı tokat gibi çarpmıştı!

Alıntı:
Benim amacım iktidarda kalmak olsa ben de Amerika ile anlaşırım. Ama emperyalizme teslim olmayı kendim, ülkem ve islam alemi adına kabul etmiyorum
Tam böyle değildi ama aşağı yukarı böyleydi.

Şu bir gerçek ki BOP denen pis proje ve işbirlikçi kıroları Esad' ı zora düşürdü bilerek. Büyük Kürdistan' ın kurulması için Suriye' de kürtlerin yaşadığı coğrafya da Suriye' den koparılmalıydı.

Suriye o kadar güçlü, büyük ve dev bir orduya sahip bir ülke değil. Stratejik olarak kürt bölgelerini gözden çıkardılar ama hala kürtleri katleden IŞİD' e karşı Esad' dan başka kim savaşıyor?

Şu nalet İslam coğrafyasında tüm liderler Esad gibi omurgalı olsaydı, emperyalizm çoktan petrol kuyularının dibine gömülmüştü.

Esad' ın en yakın müttefiklerinden birisi Kaddafi' ydi. Kaddafi' nin sonunu bile bile emperyalizme direnen bir Esad' ı asla ama asla küçümsemeyeceksiniz.