Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.10.14, 00:34   #13
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: "Yaşam Koridoru Açılsın"

@Aristo

Ben düşüncem gereği hiçbir devletin yada devlet adamının arkasında olamam. Esad dediğin kişi bugün eğer Rusya Ve Çin'in gizli destekleri olmasaydı çoktan düşmüştü. E burda kimin sözü geçtiği belli. Suriye dediğin ülke ne ki?

Devletler arası yaşanan çatışmaları yakından takip ederim. Ama bu çatışmaların hiçbirinde taraf olmayı düşünmem eğer böyle birşey yaparsam kendi düşünceme ve insanlık anlayışıma ihanet etmiş gibi hissederim.

Kaldı ki bu Esad değil hemen hemen her devletin başı için geçerli. Bir yerde güç organizması varsa o yerdede mutlak bir görünmez el vardır.

Ve bu eller insanları sadece belli bir dinsel yada milletsel kavramları aşılayarak bir arada tutmak ister. Esad milliyetçiliği oynayarak halk oyuyla gitti yüzde 98 bir oranla (tabi yersen) tekrar başkan seçildi.

Erdoğan "Din"i oynadı ve kazanıyor.

Neden şimdi milliyetçilik ve dini günümüzün en tehlikeli tehditleri olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Ben bu yüzden çekiniyorum. Ve bu yüzden kör olmak istemiyorum.

Kısacası benim derdim o ellerle. yani kuklaları oynatan kuklacılarla.. Sen sen ol gücün olduğu tarafa hiçbir zaman güvenme.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.