Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.10.14, 01:11   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131279
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "Yaşam Koridoru Açılsın"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Aristo

Ben düşüncem gereği hiçbir devletin yada devlet adamının arkasında olamam. Esad dediğin kişi bugün eğer Rusya Ve Çin'in gizli destekleri olmasaydı çoktan düşmüştü. E burda kimin sözü geçtiği belli. Suriye dediğin ülke ne ki?

Devletler arası yaşanan çatışmaları yakından takip ederim. Ama bu çatışmaların hiçbirinde taraf olmayı düşünmem eğer böyle birşey yaparsam kendi düşünceme ve insanlık anlayışıma ihanet etmiş gibi hissederim.

Kaldı ki bu Esad değil hemen hemen her devletin başı için geçerli. Bir yerde güç organizması varsa o yerdede mutlak bir görünmez el vardır.

Ve bu eller insanları sadece belli bir dinsel yada milletsel kavramları aşılayarak bir arada tutmak ister. Esad milliyetçiliği oynayarak halk oyuyla gitti yüzde 98 bir oranla (tabi yersen) tekrar başkan seçildi.

Erdoğan "Din"i oynadı ve kazanıyor.

Neden şimdi milliyetçilik ve dini günümüzün en tehlikeli tehditleri olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Ben bu yüzden çekiniyorum. Ve bu yüzden kör olmak istemiyorum.

Kısacası benim derdim o ellerle. yani kuklaları oynatan kuklacılarla.. Sen sen ol gücün olduğu tarafa hiçbir zaman güvenme.
Orta Doguyu takip ettigini söylüyorsun ama, cok araliklarin var.

Birincisi Arap Bahari ne icin yapildi?
Misir neden yeniden düzenlenmesi lazimdi?.
Suriye nasil Menzilin önüne alindi?.
Petrol yataklarinin ne anlami var?

40 Sene evvelsine baslayan Petrodolar Savasi ne anlam tasiyor?
Sadam´a Amerika Silah satarken, Kimler Yünanistana ve Türkiyeye silah satiyordu, ne taktikler kullaniliyordu?.

Yahudistana neden 250 Atombombasini atabilecek icin, 6 tane Atombombasi atabilecek mekikle beraber Denizaltilar Almanya tarafindan HEDIYE edildi?.

Almanya Ikinci dünya savasinda Altin resevlerini dis ülkelere tasimaya zorlanirken, Kontratlar bittigi icin Fransadan Frankfurta getirilen Altin Reservlerinden sora, Ingiltereyede sira gelecek.

Burada sakli olarak, bir yüzyil Türklerin caldigini hep anlattiklari, Ermeni hazinesinide Berline getireceklermi acaba?

Cezasini bir yüzyil Türkiye cekmis, Türkiyenin Payi burada ne olacak?.

Yahudistan Planlari nasil?.

Ilk önce Misirdan basliyalim:
Müslüman kardes gibi gecinen Unsurlar, bir zamanlar Yahudistana Hediye edilen Gazdan sikayet etmislerdi, simdi Yahudistana kac paraya gaz veriliyor?.

Petrolden bahsetmistik:
Meksiko körfezinde olan Faaciyadan sonra Amerika Petrol kuyularini kapatmaya mecbur kalmisti.

O tarihlerde, zaten kendi sarfiyatinin 20%´ini disaridan iceriye sokmaya basliyordu.

O tarihlerden bunun 20 yil icinde 40%´e cikacagindan bahsediliyordu.
Bunu nasil karsilayacaklar?.

Acaba Müslüman Kardeslerin bahsettikleri Peygamber payi su 40%´mi?, devamli onlara tapiyorlar´ya.

Neyse, Rusya Yahudileri Rusyadan disari sibittigindan sonra, bunlar Toz olmadi ya, Gazeyi- Acik KZ´ide daha kücültemiyorlar, ne kaldi sonunda?.

Üzerine Gaze artik International olarak taninmayada baslandi, burada Katliam birazcagina önlenmis oldu!.

Peki Yahudistan sonunda nerelere kayacak?.

PKK´ya Kürdistan diye Balonda patladi, Ermeni Evliliginden Isid ortaya cikti.
Planlar takir takir isliyor görüyonmu?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla