Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.14, 01:08   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Suriye sözcüğünü duyunca benim dengem bozuluyor.

Diyelim ki, Suriye Devlet Başkanı antidemokrat bir lider. Suudi Arabistan, Katar gibi ülkeler çok mu demokrat? Hem kime ne? dünyanın jandarması biz miyiz? Daha kendi içimizde bir birlik beraberlik yokken, üstelik demokratik alanda hergün yeni yeni kısıtlamalar gelirken, Suriye'nin içişlerine karışmak, yönetilme biçimini eleştirmek bize mi kalmış.

Bir başka konuda istatistiki bilgiler verdiydim. Esad bu sene başında yapılan seçimlerde Yüzde 87,5 oranında oy alarak 3. kez Devlet Başkanı seçildi. Buna da bir bahane buluna bilinir. Seçimlerde hile vardı, zorlama vardı vs. vs.

Dönün bakın Türkiye'ye, bazı yerlerdeki seçimlerde hile olduğu adli makamlarca da doğrulanmadı mı?

Amaç başka da, bunu açık açık dillendiremiyorlar.

* * *

Ellerine sağlık, teşekkürler Mustafa Abim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.