Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.14, 10:06   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Kimin Hükümeti? | Tokmak

Görünen köy kılavuz istemez!

Davutoğlu ile olmuyor ve ülkede işler maalesef iyi gitmiyor.

Türkiye’nin sorunları hergeçen gün büyümekte…

Kılıçdaroğlu, Davutoğlu için “Çırak Başbakan” diyor.

Neden? Olaylar karşısında zayıf kaldı da ondan…

Yalaka medyanın “Dünya lideri” ilan ettiği Tayyip Erdoğan, işler sarpa sarınca sahaya çıkmak zorunda kaldı, Trabzon veRize’de mikrofonu eline aldı.

Tayyip Bey, Cumhurbaşkanı gibi değil, AKP Genel Başkanı ve Başbakan gibi konuşarak muhalefete verdi veriştirdi, anamuhalefet liderine yüklenerek:

Ben hükümetimin karşısında durup senin yanında mı yer alacaktım?” diye bağırdı.

Dikkatinizi çekerim. Davutoğlu hükümetinden “Benim hükümetim” diye bahsetti.

Böyle bir ifade doğru mudur?

Başbakanlık döneminde “Benim valim, benim bakanım, benim emniyet müdürüm” deyip duruyordu. O zaman başbakandı, bunun anlaşılır yanı vardı.

Ya şimdi?

Benim hükümetim?” sözü, her şeyden önce Meclis kürsüsünde ettiği Cumhurbaşkanı yeminine ve Anayasa’ya açıkça aykırıdır!

Başbakan Davutoğlu’na sormak lâzım:

Tayyip Bey mevcut hükümete ‘Benim hükümetim’ dediğine göre, siz o hükümette ne oluyorsunuz?

Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi Çırak Başbakan mı?”

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.